in

Двох українців заарештували в Варезе за збройне пограбування

У Ліссоне заарештували двох чоловіків 35 і 20 років, які здійснили кілька пограбувань у Часлаго, що у провінції Ломбардія, поблизу Варезе.

 За три зухвалих пограбування, що сталися в середині серпня у Часлаго, заарештовано двох братів із України, повідомляє Українська газета в Італії, із посиланням на місцеві ЗМІ.

Карабінери Ліссоне об’єднали три кримінальні випадки за спільними рисами, на основі описів їх жертв. Два молоді чоловіки з виразним акцентом півдня Італії, точніше – регіону Кампанія, озброєні пістолетом нападали на перехожих, або пари які прогулюються в парку.  Погрожуючи зброєю, вони відбирали готівку, смартфони, дорогий одяг.

Розбійники нападали не лише на багатих. Першою їх жертвою став нігерієць, який шукає в Італії гуманітарний притулок. У нього вони відібрали смартфон. Саме він найкраще запам’ятав особисті ознаки молодиків та частину номерного знака їх автомобіля “Seat Ibiza”. Також грабіжники напали на 20 річного італійця відбувся в Ціслаґо. У нього відібрали телефон та перстень.

26 серпня, поліцейські, патрулюючи місто, помітили на стоянці автомобіль із номерними знаками, занесеними у базу даних поліції.

У салоні автомобіля на опущених сидіннях спали двоє чоловіків. Ними виявилися двоє братів з України, віком 35 і 20 років, які говорили із вираженим неаполітанським акцентом. Протягом кількох днів машина стала їх домом і місцем переховування награбованого.

Карабінери знайшли в автівці викрадені мобільні телефони, гаманці та вкрадений одяг, а також інші речі, невідомих власників.

Також було виявлено пістолет, яким грабіжники залякували свої жертви. Це була імітація пістолету софт-аірsoft-air “Glock 19”.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 _____________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

У Бріндізі затримано вітрильник з мігрантами. Контрабандисти виявилися українцями

Коли потрібно оновлювати дію Карти на проживання в Італії (і ЄС)