in

Оксана Марценюк вбита i обезголовлена у Римі

Федеріко Ліонеллі та місце злочину  Кривава трагедія, яка скидається більше на сценарій до фільму жахів, сталася 24 серпня в самому серці Італії – в Римі, – повідомляє ansa.it.

Усе відбувалося на території приватного котеджу на вулиці Бірмандія.

Убивця – Федеріко Ліонеллі – 2 місяці гостював у власника котеджу – колеги по роботі. Оксана Марценюк працювала в будинку економкою. Того дня хазяїв удома не було: поїхали у відпустку.

Федеріко Ліонеллі у військовому одязі та з маскою на обличчі напав на жертву з ножем біля входу у віллу. Потім, аби приховати сліди злочину, сокирою відрубав їй голову.

Сусіди почули крик Оксани і викликали поліцію. Правоохоронці вкупі з пожежниками виламали двері в будинок. За описом поліцейських, прибулих на місце першими, Леонелло мав страшний вигляд: брудний від крові з сокирою в руках, він хрипів, імітуючи стогони жертви  (яка вже була мертва) і кидався на агентів,   Погрожуючи ножем, вбивця, втік через бокові двері й намагався сісти в машину. Поліцейські зробили 5 пострілів, один – смертельний, в серце, від якого чоловік помер у госпіталі.

Хазяїн вілли досі не може повірити в те, що сталося. Хоча Оксана раніше скаржилася на те, що Федеріко грався холодною зброєю.

Поліція Риму проводить розслідування за фактом убивства Оксани Марценюк, а прокуратура оцінює дії поліцейських. Слідство розглядає гіпотезу спроби зґвалтування: вбивця домагався жертви, але, отримавши відмову, накинувся на неї з ножем. Встановлено що Оксана була вбита за межами вілли перед входом в ресторан, про що свідчать плями крові перед дверима. Потім вбивця протягнув тіло в будинок, де і переховувався до приїзду поліції.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Волинська співачка не може забрати гроші за перемогу на конкурсі

В Україні розпочались виборчі перегони