in

Італійці, яка вбила восьмирічного сина, засудили на 30 років в’язниці

Вероніка Панарелло задушила свого сина Лориса. За версією звинувачення, син був вбитий, бо дізнався про інтимний зв’язок своєї матері з її свекром. Після оголошення вироку в суді Панарелло пообіцяла розправитися з коханцем своїми руками.

 

Результат пошуку зображень за запитом "veronica panarello"

Апеляційний суд Катанії підтвердив вирок сицилійки, обвинуваченої у вбивстві і приховуванні трупа свого сина Лориса Стивал – 30 років тюремного ув’язнення. Жінка завжди стверджувала, що її сина вбив свекор Андреа Стивал, тому що дитина дізнався про їх інтимних відносинах.

Восьмирічний хлопчик був задушений шматком дроту 29 листопада 2014 року в своєму будинку в Санта Кроче Камерина. Судді, приймаючи прохання звинувачення, підтвердили рішення винесене судом першої інстанції Рагузи 17 жовтня 2016 року.

Результат пошуку зображень за запитом "veronica panarello"

Розслідування почалися 29 листопада 2014 року, коли Вероніка Панарелло заявила в поліцію про зникнення сина. Жінка сказала поліцейським, що відвела дитину в школу, але не знайшла його по закінченню уроків. Труп маленького Лориса був знайдений в яру через кілька днів.

Вероніка Панарелло кілька разів змінювала свою версію подій: спочатку вона стверджувала, що відвела дитину в школу, потім – що хлопчик помер, граючи, в результаті нещасного випадку, а на першому судовому слуханні 11 лютого 2016 року звинуватила у вбивстві свого тестя і коханця.

Результат пошуку зображень за запитом "veronica panarello"

Свою вину засуджена так і не визнала.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 _____________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

В Україні змінено правила виїзду дітей за кордон з одним із батьків

Як подорожувати з твариною за кордоном – нові правила