in

Мерія Ферари шукає родичів українки безхатька, що померла місяць тому.

В Італії цих людей називають «невидимими», але вони – реальні, попри те, що їх історії, їх ідентичність і їх життя зникають в небутті.

 

Минув місяць із часу, як померла українка Ірина Сівак, проте ніхто не прийшов що опізнати її тіло, чи забрати його для поховання. Вона лежить у морзі Феррари в оглушуючій самотності, повідомляє ilrestodelcarlino.it

Руде волосся, висока на зріст, красива, прте зношена роками і важким життям, просочене алкоголем і шкідливими знайомствами. Ірині Сівак було лише 51 рік. Її знайшли мертвою місяць тому перед покинутим будинком в самому центрі міста, між вулицями Незабаром Боргатті і Наполеніка. Цей закинута будівля в історичному центрі була тимчасовим притулком українки.

Ірина Сівак жила в холоді, без світла води і опалення, спочатку разом із одним чоловіком, а потім самотньою, бо чоловік залишим цей будинок місяць тому.  Ті, хто знав їх життя, казали що цей чоловік, якого вона так сильно любила, часто її бив. Тоді вона втікала до свого друга на який час. У його домі ще збереглися її речі. Жінка боялася що вкрадуть, якщо вона залишить їх у своєму домі. «Вона жила в мене кілька днів, прибирала в домі, готувала їжу. А потім ішла геть, казала що повинна годувати своїх котів» – розповідає друг померлої.

Поліцейські, що прибули на місце смерті жінки в той же день, виключили гіпотезу насильницької смерті.  Очевидно жінці стало зле і вона впала на місці. Її друг розповідає що Ірина була із Києва, жила в Італії без документів, час від часу працювала доглядальницею, та мала постійні проблеми із грошима. В Україні має дочку, до якої іноді телефонувала, проте жінка не мала реального зв’язку з сім’єю …

Тим часом, мерія підтверджує: «Як передбачає нормативно-процедурний процес, – пояснює комісар соціальних послуг Cristina Coletti – ми намагаєтеся відстежити родичів. В разі повної відсутність інтересу з боку родичів, мерія подбає про поховання коштом міста».

___________________________________________________________________
 Приєднуйтесь також до групи Gazeta Ukrainska, il giornale per gli ucraini in Italia на facebook і стежте за оновленнями розділу!

 

 Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Про пенсію в Україні заробітчанина, що працює за кордоном

30-річна українка загинула в ДТП в Мондрагоне, поблизу Казерти