in

Митники звітують про затримку контрабанди із Італії

Італійський сир, фото-відеотехніка, постільна білизна до Хмельницького та Чернівців не доїхали.

23 жовтня 2016 року, працівники митного посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС припинили два порушення митних правил, передбачені статтями 471 та 472 Митного кодексу України.

Так, громадянин України, який заїхав на митний пост автомобілем «RENAULT TRAFIC», переміщував через митний кордон, обравши «зелений коридор» товари, переміщення яких через митний кордон обмежено законодавством України. В ході митного контролю транспортного засобу та речей українця митники виявили продукти харчування іноземного виробництва, зокрема, 19,5 кг італійського сиру та 43,7 кг готових м’ясних виробів.

Продукти харчування, які українець визнав своєю власністю, переміщувалися через митний кордон України в багажному відсіку автомобіля.

Виявлені товари відносяться до першої – двадцять четвертої групи УКТ ЗЕД. Українське митне законодавство забороняє ввозити громадянам для вільного обігу товари, що класифікуються в цих групах в будь-яких обсягах.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, одну упаковку сиру та одну упаковку готового м’ясного виробу пропущено громадянину через митний кордон України, а інші продукти харчування вилучено до рішення суду.

Громадянин України, в діях якого вбачаються ознаки порушення статті 472  Митного  кодексу, проходив митний контроль, напередодні по каналу «червоний коридор».

На митний пост «Тиса» Закарпатської митниці ДФС він заїхав автомобілем «MERCRDES-BENZ SPRINTER 318 CDI». Митники запропонували громадянину заповнити митну декларацію, в якій він вказав свої паспортні дані, відомості про транспортний засіб та наявність у нього багажу з особистими речами.

Водночас, в ході митного контролю транспортного засобу та речей громадянина України окрім особистих речей, працівники митниці виявили не вказані в митній декларації та не заявлені при усному опитуванні товари іноземного виробництва: постільна білизна, покривала, тканина у рулонах, жіночі сумки, жіночі рюкзаки, екран – полотно для розсіювання світла у відео та фотостудіях,  штатив для відео та фотостудій, адаптер для з’єднання обладнання у відео та фотостудіях, кронштейн для кріплення обладнання у відео та фотостудіях, струбцина для фіксації освітлювальних приладів, світловідбивач для відео та фотостудій.

Таким чином, громадянин не заявив за встановленою формою точних відомостей про переміщувані ним через митний кордон України товари, які в даній кількості підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та оподаткуванню. Відтак складено протокол про порушення митних правил, а виявлені товари вилучено.

_______________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія знущається з мігрантів – вважає Amnesty International

Італійський священик обікрав свою церкву