in

Милосердний вчинок української сім’ї вразив лікарів у Італії

Це історія великої солідарності. Жінка пожертвувала свої органи тій країні, яка врятувала її доньку

35-річна українка Надія прибула до Неаполю, Італія, де лікувалась її семирічна донька. Дівчинка, пацієнтка дитячого відділення місцевого онкологічного шпиталю, потребувала пересадки кісткового мозку, повідомляє IlMattino, пише svitua.
Risultati immagini per trapianti
Її матір саме прибула до країни, аби стати донором кісткового мозку для доньки.

Після того, як в українки відібрали всі необхідні зразки для аналізу на сумісництво, у неї стався крововилив. Жінку доправили до відділення інтенсивної терапії шпиталю імені Антоніо Кардареллі, де 19 травня вона nомepлa.

Лікарі одразу ж зв’язалися із чоловіком Надії, аби попросити його підписати дозвіл на використання органів Надії в якості донорських. Згоду вони отримали майже негайно.

Чоловік зазначив, що хоча б таким чином його родина намагається віддячити Італії за допомогу доньці. До слова, тепер саме батька семирічної дівчинки мають перевірити на сумісництво для трансплантації кістового мозку.

“Наші пацієнти тепер можуть переконатися в тому, що пересадка органів – це можливо і вони можуть на неї розраховувати”, – розповідає директор шпиталю імені Антоніо Карделлі Чіро Вердоліва.

“Це історія великої солідарності. Жінка пожертвувала свої органи тій країні, яка врятувала її доньку”, – зазначає директор Національного центру трансплантології Алессандро Нанні Коста.

____________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Італії пройшли арешти за найм нелегалів на роботу

Президент Трамп зустрівся із Папою Римським