in

Неаполі в смітнику знайдено немовля. Заарештовано матір-українку

Мати, 37 річна українка, залишається під охороною в лікарні. Її звинувачують у спробі вбивства новонародженого.

Немовля було знайдено поліцейськими та військовими армії, які патрулювали вулиці у рамках програми «Безпечні вулиці» та доставлено в лікарню Лорето Маре.

Подія сталася в самому центрі Неаполя. Площею Гарібальді, після другої години ночі, кульгаючи, йшла жінка, рясно вимазана кров’ю. В руках вона мала поліетиленовий пакет, який хотіла викинути у сміттєвий контейнер. Її, незважаючи на темряву і пізню годину, помітили перехожі та запідозрили недобре через велику кількість крові на одязі та незвичну ходу. Вони звернутися до військового патруля поруч центрального залізничного вокзалу.

Після прибуття на місце події, представники органів правопорядку одразу відвели жінку у залізничний вокзал та викликали швидку допомогу. Встановлено, що це – 37 річна громадянка України. Вона не відповідала на питання чому в крові, та сказала що її чорний поліетиленовий пакет містить звичайне сміття.

Співробітники правоохоронних органів відкрили сумку і виявили щойно народженого хлопчика.

Не гаючи часу, військові відвезли жінку та дитину у лікарню. Життя дитини у безпеці, жінку утримують у лікарні під вартою. Вона відповідатиме у звинуваченні у замаху на дітовбивство.

________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійка роздяглася для Путіна на Красній площі

Безвізовий режим: як їхати, кому можна, на скільки днів та чому можуть відмовити