in

Бандитські “розборки” українців у Форте дей Мармі

   Невідомі із молотком напали на туриста з України на пляжі у Порто дей Мармі. Інші відпочиваючі думали що знімається фільм. Карабінери підозрюють що причиною конфлікту є приватні економічні мотиви.

Сім’я з України відпочивала на одному із модних і найдорожчих пляжів Італії, Порто дей Мармі у Тоскані. 22 серпня вони засмагали на ексклюзивному пляжі Вітторіа Апуана (вважається що тут, зазвичай, зупиняються багаті туристи, зокрема росіяни та українці). Двоє невідомих, ймовірно також не італійці, напали на голову сім’ї та кілька разів вдарили його молотком по ногах, повідомляє Репуббліка Фіренце.

Нападники діяли відкрито, не приховуючи облич вони зайшли на пляж близько 17-ї години та, на очах в усіх, вдарили чоловіка кулаком в обличчя, а після того які він упав на землю, кілька разів поцілили молотком по колінах.

На виклик відпочиваючих, на місце події приїхала швидка допомога та відвезла чоловіка у лікарню Версілія, після огляду і надання йому медичної допомоги, українця виписали в той же день із прогнозом одужання за сім днів.

Причина нападу невідома італійській поліції. Нею не може бути пограбування. Карабінери вважають що це – попередження, чи сварка із особистих економічних мотивів. Доказом цих припущень є те, що нападники були також іноземцями, на пляжі одразу направилися до української сім’ї і, за бажання, могли нанести жертві набагато серйозніших травм, але не зробили цього.

Щодо особи потерпілого, відомо що він – підприємець, перебував на італійському курорті близько місяця разом із сім’єю.

М.С.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Закон про міграцію стане механізмом узаконеного вимагання грошей з українців

У Терні відкривається нова українська школа