in

Страшне вбивство українки в Італії: слідчі аналізують інтимне життя жінки

За інформацією італійських ЗМІ, українка Софія Мельник мали стосунки з кількома чоловіками та навіть заради одного із них хотіла піти від свого співмешканця – італійця Паскаля Даніеля Албанезе.

 

Раніше ЗМІ повідомляли, що в Італії знайшли жорстоко вбитою українку Софію Мельник. Італійська поліція висунула версію, що злочин міг скоїти її співмешканець – італієць Паскаль Даніель Албанезе, який опісля наклав на себе руки. Наразі правоохоронці називають його єдиним підозрюваним.

За словами сусідів, напередодні смерті чоловіка вони бачили на його подвір’ї багато води, ніби хтось щось мив, пише ТСН.

Софія Мельник поряд зі своїм співмешканцем – італійцем Паскалем Даніелем Албанезе

Також зазначається, що вілла, де він жив з українкою, йому не належала, а кредит на житло нібито виплачував друг Софії.

Водночас, за інформацією італійських ЗМІ, окрім Паскаля, стосунки з яким тривали упродовж 16 років, українка зустрічалась одразу з кількома чоловіками.

Як розповіла подруга Софії Мельник, незадовго до трагедії у жінки з’явився ще один чоловік, і заради нього вона хотіла навіть розлучитися зі своїм співмешканцем.

“Паскаль був упевненим у міцності стосунків, що Софія його ніколи не залишить. Але Софія завжди почувалася вільною, тому тільки-но вона познайомилася з новим чоловіком, вона побажала залишити Паскаля. Хто цей новий чоловік, я не знаю”, – зазначила вона.

Нагадаємо, раніше мати Софії Мельник заявляла, що її доньку справді могли кохати багато чоловіків, але це не означає, що вона відповідала їм взаємністю.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Автобус з школярами потрапив у аварію в Італії: десятки дітей госпіталізовано

Програма та правила зустрічі із Папою Франциском у прокатедральному соборі Св. Софії в Римі