in

Трагічне літо українців в Італії: 4 смерті у ДТП

Цьогорічне літо побило рекорд смертей українців на дорогах Італії. Усі молоді і повні життя, покинули цей світ на чужині.

 

На початку серпня в авaрії загuнула українка 23-річна Юлія Колотило. Керуючи автомобілем Opel Tigra, заснула та врiзалась у бетонну огорожу. У результаті ДTП українка загuнула на місці. Юлія Колотило була родом з Івано-Франківської області, закінчила Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича. Останні роки жила в Італії.

Ірина Коновалова стала жертвою ДТП 11 серпня на автостраді на Мaндрію між Venaria і Druento. 38-річна домогосподарка жила в Боргаро. Сиротою залишився її восьмирічний син. Трагедія сталася через несправність двигуна бургона Mercedes з яким зіткнувся її автомобіль.

27-річний Іван Гербут втратив життя у Сан Стіно ді Лівенца, що у Венеції. В середу ввечері, 9 серпня 2017, Іван Гербут, що їхав із другом на мотоциклі загинув на місці зіткнення із автомобілем. Його пасажиоа було доставлено в лікарню у тяжкому стані, де йому ампутували ногу і частково ампутували руку.

Світлана Коновалова, родом із України, загинула разом із двома італійцями в автомобільній аварії, що сталася у вечері свята Ферагосто. Тіла загиблих були знайдені до невпізняння обвугленими. Це дуже ускладнило їх ідентифікацію.Останньою встановили особу Світлани. У їх смерті звинувачують 22-річного албанця Alensio Serjani, який був за кермом Fiat Stilo (на фото), його заарештували за вбивство на дорозі. Тест зареєстрував рівень алкоголю, що майже в три рази перевищує дозволену межу. Після зіткнення, Аленсіо намагався втекти із місця події, однак їх авто зупинилося за п’ятсот метрів від місця аварії.

57-річна жінка була власницею магазину взуття в через Сан-Джервазіо в Трані, але проживали в Бісельї. Всі знали її як Сільвну, жінка багато років тому набула італійського  і громадянства.

 ____________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

Українка згоріла в авто у наслідок ДТП у Пульї

Українські школи в Італії запрошують на навчання