in

Тривають відчайдушні пошуки Софії Мельник, українки, що зникла в Тревізо ді Венето

Нагадуємо, Софія Мельник, 43-річна жінка з України, працювала в Італії перекладачем, зникла безвісти 20 листопада. Слідчі розглядають версію вбивства жінки та подальшого самогубства її убивці.

 

З ранку суботи 2 грудня, пошуки зниклої Софії Мельник, 43-річної українки, поширилася на райони Педеробби та Кавасо дель Томби. перед муніципальним складом в Оніго було встановлено штаб, що координує пошуки. Про це повідомляє “Українська газета в Італії”, посилаючись на італійські ЗМІ.

Нагадуємо, Софія Мельник, 43-річна жінка з України, працювала в Італії перекладачем, зникла безвісти 20 листопада. У вівторок 28 листопада було знайдено її автомобіль, покинутий в районі Forcella Mostaccin.

Bugie e notti fuori casa. Adesso  spunta l'ombra di un altro uomo

Заяву про її зникнення, поліція отримала від її партнера 50-річного італійця Даніеля Паскаля Албанезе, який у неділю 26 листопада він покінчив життя самогубством. Слідчі розглядають версію вбивства жінки та подальшого самогубства її убивці.

Волонтери пожежної та служби цивільної оборони, також Альпійська швидка допомога із Педемонтана дель Граппа тісно співпрацюють з мобільним координаційним центром. Ними було проведено пошуки у каналах та лісах у районі вулиці Кавасіяаж до Монфенара і Монте Томба. На жаль, безуспішно.

 

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українка Димченко перемогла на престижній регаті в Італії

Італія готується запровадити податок для любителів Інтернету