in

У Ла Спеція (Італія) розслідується підозріла смерть молодої українки

Слідчі аналізують медичні картки, щоб виявити можливу лікарську помилку.

La donna morta con la figlia

Діагноз жінки було поставлено правильно? Застосована терапія була адекватною? Які реальні причини привели до смерті? Чи існують причинно-наслідкові зв’язки між діями лікарів, що можуть вважатися кримінальними? Такі питання стоять перед слідчими медиками, які розслідують смерть 36-річної Інни Захарчук, яка проживала у Кастельнуово Магра (Castelnuovo Magra), що на півночі Італії.

Розслідування смерті молодої українки почалося в наслідок заяви її сім’ї і стає все жорсткішим, повідомляє Українська газета в Італії із посиланням на La Nazione. Поліцейським медичний експерт, призначений прокуратурою, відкрив кримінальну справу стосовно невідомих осіб за ненавмисне вбивство. Професор Франческо Вентура, директор Інституту правової медицини медичного факультету Генуезького університету провів розтин тіла для співставлення результатів із медичними записами.

7 червня Інну госпіталізували у лікарні Сан Бартоломео ді Сарцана через болі у нирках. Провівши деякі аналізи її виписали.

Проте 9 червня вона в черговий раз звернулася у відділення невідкладної допомоги зі скаргами на нестерпний біль. Враховуючи погіршення стану і критичні умови здоров’я, Інну перевели у реанімацію в Ла Спецію у лікарню Сант’Андреа. Там, через півтора місяця госпіталізації, в п’ятницю 20 липня, Інна померла.

Члени сім’ї хочуть знати правду про причини смерті Інни.

“Увечері, коли ми прийшли відвідати її, Інна була у тяжкому стані: її шкіра була фіолетовою, а руки – синіми. Медичний персонал сказали нам, що в неї є проблеми із кисневим обміном”, – свідчать члени сім’ї.

“Інну оглянув кардіолог. За його словами, із серцем проблем не було. Потім раптово в неї сталася зупинка серця і вона впала у кому”.

“Якщо виною смерті є лікарська помилка, винні повинні бути покарані. Ми хочемо ясності у цій трагедії, особливо заради маленької 6-річної доньки Анни, якій доведеться рости без матері”.

На висновки суд мед експерта потрібно зачекати близько двох місяців.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 _____________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

За 5 місяців українці перерахували на батьківщину 4.5 млд. доларів

Як захистити свої права, коли затримують літак?