in

Українка майже рік живе на лавці в італійському парку

Українка Надія Сабодишина майже рік живе у парку італійського міста Бергамо. Жінка родом з Хмельницького, в Італію поїхала на заробітки.

Українка майже рік живе на лавці в італійському парку

У соцмережах розшукують родичів заробітчанки. Сама жінка до себе майже нікого не підпускає, ні з ким не розмовляє, йдеться у сюжеті ТСН.

За словами місцевих, жінка не сповна розуму і постійно чогось боїться. Не приймає їжу і речі, які їй приносять люди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зниклі у Фінляндії українські заробітчани знайшлись

Єдина, хто говорить із Надією – українка Тетяна. За її словами, вони познайомилася минулого року на цьому самому місці. Після цього Тетяна поїхала в Україну. Коли повернулася, дізналася, що Надія так і живе на лавці.

У Хмельницькому відшукали українську адресу жінки. Нікого з родичів там не виявилось. Сусіди заробітчанку впізнали. Кажуть, що вона розлучилася з чоловіком. Зараз судиться з ним за житло. Але після повернення з Італії почала дивно поводити себе.

“Я – дружина генерала, донька партизана”, – таке кричала. Її навіть у лікарню возили”, – розповідають сусіди.

Пізніше жінка знову виїхала в Італію. Коли перебувала за кордоном, помер її син. Але на його похорон та не приїхала. Тому родина припинила з нею спілкуватись. Інший син – Андрій Сабодишин – служить у Криму. Він – військовослужбовець. За словами знайомих, є державним зрадником, бо свого часу служив у Криму і склав присягу на вірність Росії. Його також занесено у базу “Миротворця”.

“Я вчився з її сином в Академії прикордонної служби. Він зрадив країну, прийняв присягу на вірність РФ. Брат його старший пoмер. А Андрій Сабодишін – той, що зрадник Батьківщини, її не шукає. Я знайшов його номер, йому телефонували і дали мамі трубку поговорити. Він після цього жодного разу не поцікавився, як вона там. Тому на синів немає надії”, – розповів Андрій Коцур.

Дивись сюжет ТСН, клацнувши по лінку:

Українки поїхала в Італію на заробітки і опинилась бездаху над головою.

 

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Що приховує таємничий італійський сад чудовиськ

Як подати запит на виплату дитячої допомоги (Bonus bebè 2017) в Італії