in

Українку, яку вбив чоловік-італієць, поховали в Мелфі

Рідним Марини Новожилова так і не вдалося повернути її на рідну землю.

Скільки не писали у прокуратуру родичі українки, вбитої в італійському містечку Мелфі, із проханнями провести репатріацію її тіла, все було марно.

Сестра Марини Новожилова Олена, разом з чоловіком Дмитром, поховали її в місті, де сталася жахлива трагедія. Залишається загадкою, чому чоловік Марини, Антоніо, повернувся з роботи набагато раніше, ніж звичайно, убив дружину, а потім покінчив життя самогубством.

Убитую итальянским мужем украинку похоронили в Мелфи

– Що стало поштовхом до жорстокої розправи – моя голова кипить, – написав на своїй сторінці в Фейсбуці Дмитро. – За словами слідчого, з моменту вбивства Марини до самогубства Жірарді пройшло 20 хвилин. Що він робив в цей час – невідомо. Але сама думка, що в ці хвилини ми міцно спали в цьому ж будинку, наводить на мене жах.

Нагадаємо, що Дмитро з Оленою приїхали в Італію погостювати. Вони зупинилися в домі Марини, і ніяких передумов для такої жорстокої розправи не було. За два дні до трагедії італійський зять з посмішкою позував для фото, тримаючи на руках свого однорічного українського племінника.

Місцева прокуратура заборонила видавати тіло українки родичам, а також кремувати його, дозволивши тільки поховання в Італії. Причиною тому стала можлива майбутня ексгумація, в рамках розслідування. На поховання була потрібна чимала сума – близько 7 тисяч євро. Її хлопці зібрали завдяки друзям, знайомим і просто співчуваючим.

На самому похороні Марини Новожилової, який пройшли в Мелфі, зібралися представники української громади. Однак ніхто з міської влади не прийшов, що неймовірно обурило роботодавця загиблої. Українка працювала в пристойній україно-італійській родині. Всього сім місяців тому вона вийшла заміж за італійця Антоніо Жірарді – працівника охорони місцевого метрополітену.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

 Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українка померла в Італії через лікарську помилку, під час операції на серці

Перші дії уряду. Італія може депортувати півмільйона мігрантів