in

Українця виправдали в замаху на убивство бензозаправника у Монтеджорджо

Сенсаційне рішення суду яким було виправдано замах на вбивствовласника бензозаправки, було винесене 29 вересня. Обвинувачуваний – українець Руслан Голянин, 43 річний працівник взуттєвої фабрики, що проживає в Монтеджорджо.

Обвинувачуваний, увечері 14 липня 2015 року був затриманий співробітниками поліції Монтеджорджо (провінція Фермо, регіон Марке) з важким обвинуваченням у замаху на вбивство Юрія Бальйоні, власника станції автообслуговування в П’яне ді Монтеджорджо. Кримінальний суд Фермо суд виправдав українця, через недостатню наявність доказів, але засудив за інші легкі злочини, як то погрози та незаконне носіння кухонного ножа, до 6 місяців позбавлення волі, умовно.

“Для мене такий вирок не є несподіванкою, – сказав  адвокат підсудного Андреа Албанезе – Я завжди вірив у його невиність. Судові дебати ясно продемонструвалисуду, що звинувачення було засноване лише на сумарних свідченнях потерпілої сторони, нашвидкоруч зібрані поліцією. Мого клієнта заарештували, ув’язненили і утримували під домашнім арештом за те, що він, насправді, він не скоював.

Мені шкода, – продовжує адвокат Албанезе – що людину позбавили особистої свободи через невірну реконструкцію подій.

Того фатального дня близько 15.30 обвинувачений зайшов на автозаправну станцію, якою керував Бальйоні. Українець роздратував собаку власника, а потім пішов у бар. Там він почав пити алкогольні напої, довівши себе до стану сп’яніння. Коли звинувачуваний виходив із бару, його перехопив Бальйоні і погрожував українцю смертю. Сварка переросла у бійку. Випадкові свідки викликали поліцію, яка заарештувала  Руслана Голянина. Наявність в українця кухонного ножа дало підстави звинуватити його у замаху на убивство.

Сподіваємося що цей випадок буде наукою любителям оковитої.

____________________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українці, яка в наслідок нещасного випадку позбулася ніг в Італії, відмовили і в протезах, і в дозволі на проживання

Берлусконі 80 років: найгучніші скандали одіозного політика