in

Українські поліцейські знайшли три десятки викрадених в Італії мотоциклів

У трьох областях України провели обшуки у справі італійських правоохоронців про канал збуту вкрадених мотоциклів

 

Українська поліція допомогла італійським колегам розкрити канал збуту вкрадених за кордоном мотоциклів, повідомляє Главком. Реалізація в Україні краденого транспорту відбувалася за допомогою інтернету, повідомляє прес-служба департаменту кіберполіції. Зокрема, прокуратурою Італії при суді міста Ріміні проводиться розслідування у кримінальній справі, відкритій стосовно невстановлених осіб, які у складі злочинної організації здійснили викрадення транспортних засобів на території Італії.

Risultati immagini per moto rubate ucraina

Під час проведення розслідування італійські правоохоронці встановили, що деякі транспортні засоби реалізуються за допомогою інтернету на території України. 

«У рамках міжнародної правової допомоги працівники кіберполіції встановили осіб, які збували в Україну викрадені транспортні засоби та місця їхнього зберігання. 21 серпня в трьох регіонах України були проведені санкціоновані обшуки, за результатами яких вилучено майже три десятки викрадених мотоциклів», – йдеться в повідомленні.

Risultati immagini per moto rubate ucraina

Співробітники кіберполіції встановили осіб, які на території України збували викрадений транспорт для мотокросу. Реалізація мотоциклів відбувалася за допомогою спеціального веб-ресурсу. Крім того, встановлено і місця зберігання викраденого майна.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 _____________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Сальвіні оголосив про жорсткі заходи депортації та репатріації мігрантів

Україна розірве договір про дружбу з Росією. П’ять фактів порушення її Росією