in

Українці в Італії шукають родичів жінки-безхатька із Коломиї

Про жінку Наталію з міста Коломия, Івано-Франківської області, написала Світлана Салапата у спільноті “Наші в Італії (корисна інформація)”, у Facebook.

 

Жінка звернулась з проханням розшукати інформацію про жінку, щоб змогти краще допомогти їй, адже, як зазначила пані Світлана, жінка не йде на контакт.

“Друзі, хто знає цю жінку? Звати Наталя ,каже, що з Коломиі. 17 р. В Італії. В нашій районі 2-3 міс (Зона Неаполя. Аверса). Тяжко іде на контакт. Раніше робила в районі Венеції і поїхала додому, хотіла назовсім, але напевне зрозуміла, що дома непотрібна і приїхала сюди. Роблю що можу, шукаємо роботу, прилаштувати її. Помили ,одягли, накормили, десь прилаштуємо на цю ніч. Ніхто не знає що сталося в неї. Вона не алкоголічка, але може нею стати. Може хтось впізнає її і щось знає про неї. Дякую всім за увагу”,- написала пані Світлана.

“До вечора має чекати в парку, це через дорогу від мого будинку. Треба знайти їй нічліг, а всі бояться. Я працюю день-ніч. Казала щоб приходила до брами принесу їсти”,- додала у коментарях пані Світлана.

 

 

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Як отримати візу в Італію з релігійних міркувань

На який термін видають дозвіл на поживання в Італії