in

Українця заарештували в Комо за незаконне носіння зброї

Громадянина України було затриманий в Комо, за незаконне носіння вогнепальної зброї, повідомляє “Українська газета” в Італії із посиланням на “Газету Комо“.

Перевірка поліції

Під час звичайного контролю території, співробітники поліції  команди швидкого реагування у Комо, зупинили Volkswagen Golf і перевірили його пасажирів. Ними виявилися громадяни України. Ввівши імена у міжнародний банк даних, було виявлено що пасажири мають численні прецеденти порушення закону: крадіжки, трафік краденого та злочини проти людей.

 

Пошук

Поліціянти звернули увагу на неспокійну поведінку двох пасажирів, які розмовляли між собою тільки українською мовою, а також наявність численних мішків і поліетиленових пакетів в автомобілі. На основі цих спостережень, вони припустили що українці щось приховують і почали їх  обшук та огляд автомобіля. Військові знайшли в кишені куртки одного з чоловіків розкладний ніж, а під переднім сидінням пасажира, револьвер Stalker моделі R.1 4×9 з 9-ма патронами у барабані, а також пачку з 170 патронами цього ж типу.

 

У наручниках

Під час обшук будинку власника автомобіля, поліція знайшла обладнання необхідне для чищення зброї. Українець S.T. 86 року народження, був заарештований і очікує суду.

 ______________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

 

 

 

Допоможіть знайти Романа Шевчука

Український фотограф переміг на престижному конкурсі в Італії