in

Українця у Аджерола(Na) (несправедливо?) звинувачують у замаху на убивство

Прокурор вимагає три з половиною роки позбавлення волі, проте у справі виявилися нові факти, що ставлять вирок під сумнів.

 

Неоднозначна кримінальна справа розглядається у Аджерола, що поблизу Неаполя. Через кілька тижнів після винесення звинувачувального вироку у справі про замах на ужиття літнього італійця, у свідченнях виявлено нестиковки, що ставлять під сумнів правильність розслідування.

Напередодні свята Ферагосто, у серпні 2014 року, літній італієць вийшов з дому у Аджерола щоб зняти із банкомату € 500 своєї пенсії. Згідно прокуратури, чоловіку намагалися проламати голову лопатою щоб заволодіти грошима.

Прокурор Антонелла Лаурі, суду Торре Аннунціата, вимагає три з половиною років позбавлення волі 44-річному Юрія Пилиповичу, який жив на той час в комуні Латтарі, за звинувачений у замаху на вбивство. Українець завжди наполягав на своїй невинності: він знав жертву і часто допомагав йому обробляти землю. Чоловік стверджує що ніколи б не напав на старого, тим більше щоб відібрати від нього гроші.

Уже після винесення вироку в справі з’явилися нові несподівані факти. Колишній командир поліцейської дільниці Аджерола, Даріо Флоріо, може попасти під слідство із звинуваченням у фальшивих свідченнях. Цей поліцейський прибув на місце події та писав перший акт злочину. У доповіді, він вказав, що знаряддя злочину, було знайдено на місці події і негайно вилучено. Проте, під час суду, колишній командувач свідчив що лопату принесла йому дочка потерпілого пізніше.

Це протиріччя, тепер може привести на лаву підсудних  тих, хто які координував слідство на його ранніх стадіях. І, можливо, до оправдання українця.

______________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

У Наполі банда неповнолітніх жорстоко побила підлітка з України

Як відновити красу волосся після літа