in

В Італії чоловік десять років утримував у підвалі заробітчанку: катував, ґвалтував та змусив народити дітей

Італієць роками утримував жінку в брудному підвалі, і застосовував до неї насильство.

 

Румунська жінка провела в підвалі десять років і народила ґвалтівнику двох дітей.

Передає “Народна Правда” з посиланням на The Daily Mail.

52-річний Алоїзіо Франческо Росаріо Джордано був заарештований на вихідних і звинувачений у викраденні 29-річної жінки. Неймовірно, але Джордано раніше був засуджений за аналогічний злочин: в 1995 році він отримав п’ять років позбавлення волі за викрадення, зґвалтування і тортури іншої жінки. У 1999 році його випустили на свободу за хорошу поведінку.

Rosario-Aloisio-Giordano-FOTO-2.jpg

Після звільнення з в’язниці він повернувся додому, щоб піклуватися про свою хвору дружину і двох дітей, а на допомогу привернув 19-річну румунку, яка стане його другою жертвою. Коли дружина Джордано померла, він запропонував його помічниці підтримку в якості опікуна і місце, де можна залишитися – а потім замкнув її в підвалі. Там жінка провела наступні 10 років.

Risultati immagini per aloisio giordano

Постраждала була постійно прикута до металевого стрижня в брудному приміщенні, повному щурів і комах, без води і електрики. Вона розповіла, що її постійно били, катували і неодноразово ґвалтували.

За цей час вона народила Джордано двох дітей: хлопчика дев’яти років і дівчинку трьох років. Діти були змушені спостерігати за тим, як Джордано знущався над їхньою матір’ю.

Поліція знайшла поранення по всьому тілу жінки, включаючи її груди і промежину, багато з яких “лікував” сам Джордано. Деякі глибокі рани він зашивав риболовецької волосінню. Все це відбувалося в крихітному селі Джіццерія на півдні Італії, але залишалося непоміченим, поки поліція часом не виявила цей будинок жахів

Поліція зупинила Джордано під час рутинного патрулювання траси через поганий стан його автомобіля. На задньому сидінні вони помітили дев’ятирічного хлопчика. У дитини був розгублений вигляд, він був брудним і мав всі ознаки недоїдання. Поліція захотіла побачити будинок Джордано і поговорити з матір’ю хлопчика. Там поліцейські побачили жінку, яка також була брудною і тримала другу напівголодну дитину.

Casa-gizzeria_1-11272017-103315.jpg

Жінка розповіла поліції, що вона не мала ніякого зв’язку із зовнішнім світом і що вона не милася протягом року. Згодом її разом з дітьми доставили в таємне місце, адреса якого правоохоронці не розкривають. Джордано був заарештований за звинуваченням в сексуальному насильстві і жорстокому поводженні.

25 листопада відзначався День боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. В Україні гине близько 600 жінок в рік від домашнього насильства, і більшість випадків насильства залишаються в таємниці, тому що жертви не звертаються за допомогою.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

5 заборон Стародавнього Риму, які викликають подив

Українка працювала 20 років малярем в Італії, щоб відкрити магазин в Україні