in

В Італії затримали близько 40 українців за перевезення нелегалів

В Італії протягом двох років було затримано близько 40 українців, яких підозрюють у нелегальному перевезенні мігрантів

 

Йдеться про 2014-2016 роки, повідомив у коментарі УНІАН офіційний представник Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

 

За інформацією іноземних дипломатичних установ Італії та України, протягом 2014-2016 років на італійській території затримано та заарештовано близько 40 громадян України за підозрою у перевезенні нелегальних мігрантів.

 

За його словами, всі заарештовані заявляли про одну й ту ж схемою найму на роботу: в окремих містах України невідомі особи в інтернеті пропонували роботу в туристичній сфері. Зокрема, йшлося про перевезення туристів на яхті.

 

«У місці прибуття їх зустрічали особи і пропонували роботу з перевезення туристів. Потім вони зобов’язували громадян України, які були членами екіпажів яхт, брати на борт осіб, які нібито були туристами і повинні бути доставлені в певний пункт призначення», — розповів Кирилич.

 

Пізніше з’ясовувалося, що українці на ділі виконували іншу місію, яку правоохоронці розцінили як порушення законодавства країни.

 

Консульські посадові особи постійно підтримують зв’язок з усіма ув’язненими українцями, їм надається консульський захист.

 

Слідства у цих справах ще тривають.

 

Нагадаємо, що в Росії близько 200 українців заарештували за обвинуваченням у наркоторгівлі. Громадян України використовували в якості кур’єрів для перевезення наркотиків до Росії.

____________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

 

 В Івано-Франківську відкрили автосалон Fiat

Італійські штрафи слід платити навіть при переїзді в іншу країну