in

Вбивць Анатолія Короля засудили до 63-х років в’язниці

Завершився перший ступінь судочинства над убивцями українця Анатолія Короля. До правосуддя притягнено чотирьох осіб. Їх сумарне покарання склало 63 роки позбавлення волі.


Одружений, батько двох синів, українського іммігранта розстріляли під час його спробі запобігти пограбуванню в супермаркету у Кастелло-ді-Цистерна, що поблизу Неаполя.

У ці дні завершився судовий процес першого ступеня у справі про вбивство 42 років Анатолія Короля, що загинув увечері 29 серпня 2015 року.

Суд визнав винними усіх чотирьох обвинувачених. Це Марко Ді Лоренцо (32 роки), його зведеного брата Джанлуку Януале (22 років), – 20 років кожному за фізичну участь в убивстві. Еміліано Еспозіто (50 років) дали – 20 років, а Маріо Іскєро (40 років) засудили до 3-ох роки і 4 місяців за звинуваченням у пособництві вбивцям.

Нагадуємо, 29 серпня на околиці Неаполя, в пригороді, що називається Кастелло-ді-Чистерна Анатолій з дворічною донькою виходив з супермаркету, коли побачив, що до нього під’їхало двоє на мотоциклах. Анатолій залишив дочку і пішов до них. Він вже розумів, що це грабіжники і спробував завадити пограбуванню магазину біля свого дому. Його вбили прямо на очах дочки.

Український герой в Італії був посмертно нагороджений золотою медаллю за громадянську відвагу Президентом Італії Серджо Маттарелла.

______________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Як осінь впливає на людей: 5 сезонних змін, які трапляються з кожним

Стало відомо коли молодь в Італії отримає 500Є ”культурного бонусу”