in

Знайдено мертвою Марію Іскру, дівчинку, яка зникла в Марке

Дівчину знайшли повішеною на її шарфі.

На жаль, історія Марії Іскри закінчилася трагічно і залишила невимірний біль у серцях усіх хто її знав.

 

19-річна українка Марія Іскри зникла у неділю, 8 жовтня. Приблизно о 16:00 годині, залишивши всі свої речі (телефон, документи, ключі від дому), пішла в луна-парк за кілька сотень метрів від центру села у якому жила, і не повернулася.

Дівчина жила із мамою Любою та парою двох літніх італійців, за якими доглядала мама.

Матір, і її названий дідусь пан Отелло, зверталися по телебаченню, зокрема через тематичну програму Chi l’ha visto, із проханням знайти дівчинку.

13 жовтня в ітілійській пресі з’явилося підтвердження її смерті. Тіло загиблої вияв загін служби Цивільного захисту, у лісі, недалеко від Купрамонтана, що поблизу Анкони.

Динаміка трагедії наразі невідома. Не виключено, що її смерть була насильницькою. Припускають що у справі замішаний друг Марії, з яким вона познайомилася в лікарні.

Крім того, в прямому ефірі телепрограми транслювалися підозрілі повідомлення, які надійшли найкращій подрузі Марії із невідомого номера.

Поліції передано текстові повідомлення та фотографії із двояким сенсом (чоловіча рука з татуюванням «М», ліжко із хлопцем сфотографованим зі спини.

Іною версією трагічного випадку є самогубство.

Мама дівчини стверджує, що Марія була стурбована проблемами з навчанням, які створили напружену обстановку в сім’ї.Цієї ж думки її хлопець Франческо, який вважав, що Марія скоро повернеться додому.

Остаточної версії ще не встановлено. Триває слідство.

 

 ______________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Українка в Неаполі вистрибнула із балкона, щоб врятуватися від пожежі

Запрошуємо на Український фестиваль у Латині. Програма заходу