in

Домашні працівники: до 11 жовтня слід оплатити контрибути

До одинадцятого жовтня слід зробити оплату контрибутів Inps для домашніх працівників та доглядальниць за триместр липень-вересень 2010 Для оплати можна скористатися поштовими квитанціями, які розсилаються усім роботодавцям. Ті хто їх не отримали, можуть особисто звернутися у відділення Inps, або зателефонувати за номером 803164. (За цим же номером працівники можуть перевірити чи їх контрибути було оплачено). Також є можливість оплати он-лайн на сайті www.inps.it. У деяких містах Iталії такі послуги надають тютюнові крамниці.

Сума контрибуту для домашніх працівників визначається на основі розміру зарплатні та робочого графіку. Якщо останній не перевищує 24 години на тиждень, контрибут розділений за різними рівнями, залежно від зарплатні. Якщо ж години роботи дорівнюють або більші за 24 години на тиждень, контрибут є фіксованим і не залежить від розміру зарплатні. Нагадуємо, що роботодавець повинен оплатити повну суму, у якій міститься і частина, яку сплачує працівник.

У таблиці вказано розміри контрибуту, залежно від розміру погодинної оплати. Контрибут без квоти CUAF (cassa unica per gli assegni familiari) виплачують, якщо працівник є одружений із роботодавцем або є його родичем до третього коліна та проживає з роботодавцем.


Ельвіо ПАСКА,

переклад Маріанни Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

Натале Форлані: «Декрет флуссі потребує змін”

У Римі пройшла багатотисячна демонстрація з вимогою відставки С.Берлусконі