in

Авіакомпанії зобов’язалися повертати гроші за скасовані рейси протягом 7 днів

Risultati immagini per volo aereo annullato

Шістнадцять європейських авіакомпаній погодилися повністю відшкодовувати пасажирам ціну квитка протягом семи днів за скасовані рейси.

Як повідомляє “Європейська правда”, відповідна заява розміщена на сайті Єврокомісії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ІТАЛІЯ ПОСЛАБЛЮ ОБМЕЖЕННЯ НА МАСОВІ ЗАХОДИ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ COVID-ПАСПОРТІВ

Після переговорів з Комісією авіакомпанії взяли на себе зобов’язання повертати кошти протягом семи днів скасовані рейси, як того вимагає законодавство ЄС, та більш чітко інформувати пасажирів про їхні права у разі скасування рейсу.

До діалогу з Єврокомісією були залучені провідні європейські авіакомпанії, в тому числі найбільші лоукостери – Aegean Airlines, Air France, Alitalia, Austrian Airlines, British Airways, Brussels Airlines, Easyjet, Eurowings, Iberia, KLM, Lufthansa, Norwegian, Ryanair, TAP, Vueling and Wizz Air.

Авіакомпанії погодилися, що пасажирам можна буде видавати ваучери, тільки якщо вони чітко обирають їх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАСТУПНОГО РОКУ ПАПА ФРАНЦИСК ПЛАНУЄ ПРИЇХАТИ В УКРАЇНУ

Більшість авіакомпаній також погодилися, що невикористані ваучери, які приймали пасажири на ранніх стадіях пандемії, можна повернути у грошах, якщо цього бажає пасажир.

Пасажири, які забронювали рейс через посередника і мають труднощі з відшкодуванням від посередника, можуть звернутися до авіакомпанії та попросити повернути гроші безпосередньо.

Очікується, що авіакомпанії повідомлять пасажирів про цю можливість та будь-які умови для запиту прямого відшкодування на своїх сайтах.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 3 Середній: 5]

В Італії різко зросла кількість записів на вакцинацію через обов’язкові Green Pass

Роботу доглядальниць в Італії визнано важкою і виснажливою