in

Депортованих легалізовуватимуть?

Непевне майбутнє легалізації тих, хто був засуджений у судовому порядку за невиїзд з Італії після депортації.

«Протягом останніх місяців, особливо в північних регіонах країни, під час розгляду запитів про легалізацію було задіяно, дискримінаційний критерій. Мароні (міністр внутрішніх справ Італії) повинен роз’яснити у Сенаті чи порушуються права  іммігрантів, депортованих у минулому, які подали заяву на легалізацію». – З такою вимогою звернувся до Міністерства внутрішніх справ Італії Массімо Ліві Баччі, сенатор від Демократичної партії.

Те, що звичайна депортація не є перешкодою для легалізації, підтверджено у тексті відповідного декрету. Проте ситуація ускладнюється у разі, коли нелегала було зупинено на території Італії двічі. В таких випадках іноземців арештують, засуджують та повторно видворяють із країни. Газета “La Repubblica” опублікувала вчора статтю з цього приводу. У ній повідомляються особливості відхилень квестурами запитів про легалізацію, та видачу наказу про депортацію іноземця.

«Такі випадки – заявляє сенатор від Pd – зустрічаються у Трієсте, Ріміні, Перуджі, в той час як у Мілані, Венеції та Болонії квестури не враховують критерія депортації. Просимо Міністерство дослідити ситуацію, та, у випадку її підтвердження, пояснити чому адміністрація одних провінцій є категоричною, в той час як інших – лояльною».

«Навіть якщо не враховувати абсурдності ситуації, на лице анархія інтерпретації законодавства. – Завершає Ліві Бачні. – Вважаю недопустимим що іммігранта, який володіє робочим контрактом та іншими необхідними реквізитами, що довірився уряду, подавши заяву про легалізацію, обманюють та нагороджують видворенням із країни.

 

Ельвіо Паска, переклад Маріанни Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Як діяти у разі нещасного випадку на роботі в Італії?

Сім країн, де чекають на українця на заробітки