in

Дозволено приїзд сезонних працівників

До Італії запрошують сезонних, автономних та працівників, що отримали спеціальне професійне формування на батьківщині 20 квітня в Офіційній газеті було опубліковано декрет флуссі для працівників, громадян країн, що не входять до ЄС, які бажають бути зайнятими на сезонних роботах, або займатися підприємницькою діяльністю в Італії, або ж отримали спеціальне професійне формування на батьківщині за програмами, затвердженими італійським урядом. Ось що він передбачає:

Cезонні працівники

Відчинено двері для 80-ти тисяч громадян країн з-поза ЄС, зайнятих сезонним робочим контрактом у сільському господарстві, чи у туристично-готельному секторі. Приїхати в Італію зможуть:

– вихідці із України, Монтенегро, Боснії та Герцоговини, екс республіки Югославії, Македонії, Косово, Хорватії, Індії, Гани, Пакистану, Бангладежу, Шрі-Ланки, Тунісу, Албанії, Марокко, Молдови та Єгипту;

– громадяни із країн з-поза ЄС (незалежно від національності), які отримали  дозвіл на сезонну роботу в Італії у 2007, 2008 та 2009 роках.

Запити про отримання дозволу на сезонну роботу слід подавати через Інтернет

Автономні працівники

Дозволено приїзд 4-ох тисяч іноземців для автономної роботи. Займатися підприємницькою діяльністю зможуть:
– підприємці, у діяльності яких зацікавлена італійська економіка, вільні підприємці, керівники та члени управління не кооперативних компаній, художники зі світовою популярністю, висококваліфіковані професіонали найняті державними чи приватними структурами, ремісники-інвестори, які отримують підтримку власної країни.

У цій квоті передбачено:
– до 1500 обмінів дозволів на проживання із мотивів навчання та професійного формування у дозволи для підприємницької діяльності;

– 1000 робочих місць зарезервовані для громадян Лівії, згідно міжнародної угоди, укладеної з Італією.

Для отримання дозволу для автономної роботи слід дотримуватися передбаченої процедури, та надіслати запит по Інтернету

Працівники, що отримали професійне формування на батьківщині

2-і тисячі працівників, які завершили програми освіти та професійного формування згідно параграфу 23 Єдиного тесту 286/98. Маються на увазі урядові програми, уведені в життя італійськими асоціаціями та установами. Їх успішне завершення гарантує пільговий в’їзд для роботи  в Італії.

Запити слід подавати через Інтернет.

Ельвіо ПАСКА, переклад Маріанни Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

З довготерміновою візою тепер можна вільно їздити Шенгенською зоною

Як діяти після легалізації в Італії?