in

Досить комп’ютера, щоб дізнатися більше

Інформаційний портал www.stranieriinitalia.it, присвячений імміграції, відзначив сьому річницю роботи
Cвяткували понаднормовим випуском новин, корисної та актуальної інформації, публікацією італійських законів різними мовами, даючи читачам шанс стати повновладними володарями свого життя.

Актуальності, інтерв’ю, розслідування на цьому порталі поєднуються з думками нових громадян Італії, розповідями про їхні досягнення та перешкоди, які доводиться долати щодня. Змінюються імміграційні правила проживання у країні? Ті, хто читає Stranierinitalia.it, негайно знатиме про це.

Тут ви знайдете новини різних громад: життя неординарних іммігрантів, митців, підприємців, їхні історії та ініціативи, події у житті асоціацій, що боронять права своїх співвітчизників, часто досягаючи вагомих результатів. Свята, концерти і важливі події окремих іноземних спільнот, розважальна інформація.

Важливе відділення сайту, у якому розміщені роз’яснення текстів італійських законів. Досвідчені адвокати розповідають, які діяти у випадку, коли, наприклад, ви хочете набути італійського громадянства, здійснити об’єднання сім’ї, отримати фіскальний код. Вони дають корисні поради для щоденного життя про охорону здоров’я, відкриття банківського рахунку або отримання позики тощо.

Завдяки інтерактивності, читачі можуть стати частиною не тільки форуму чи чату, але й відділень загального вжитку. До кожної статті можна залишити коментар, висловити свою думку і розпочати обговорення. Таким чином, маленька новина може започаткувати справжні дебати, що тривають тижнями.
Ви знали про цю веб-сторінку? Відкрийте її для себе. Уже заходили на неї? Повертайтеся. Клацніть по www.stranieriinitalia.it
Eльвіо Паска, переклад М.Сороневич

Незгасима свічка у пам’ять Голодомору в Римі

Ющенко зустрівся з керівниками організацій української громади