in

Запроваджено нові митні правила при ввезенні автомобілів, придбаних за кордоном

В Україні запроваджується новий порядок митного контролю та оформлення транспортних засобів, що ввозяться в Україну громадянами для вільного обігу. Ці правила запроваджує Держмитслужба України й каже, українцям від цього житиметься легше.
НЕАПОЛЬ, 29 липня – Нові правила розмитнення автомобілів почали діяти з червня 2008 року, і віднині митне оформлення автомобілів, які купують для себе українці за кордоном, відбуватиметься за кардинально новим порядком. В першу чергу ці правила передбачають, що митне оформлення транспортних засобів проводитиметься за місцем постійного проживання або тимчасового перебування громадян, котрим належать ці автомобілі. Фактично на кордоні лише пропускатимуть такі автомобілі, а їхнє розмитнення відбуватиметься на внутрішніх митницях, які є у всіх областях, досі такі процедури проводили лише на кордоні і це неодноразово забирало багато часу в людей.

Генеральне консульство України в Неаполі офіційно відкрите

Українцям в Італії треба дати почуватися людьми Розмова з Володимиром Карачинцевим, Генеральним консулом України в Неаполі