in

Заявляти на нелегалів у лікарнях остаточно заборонено

Ні медики, ні інший персонал не можуть повідомляти про іммігрантів, які не володіють дозволом на проживання, що звертаються за допомогою у лікарні, поліклініки чи за швидкою допомогою

Поставлено останню крапку в дискусіях, які хотіли обмежити доступ нелегалів до медичних структур. Адже такий крок становив би санітарну небезпеку для усього суспільства.
Як пояснило Міністерство внутрішніх справ, введення кримінальної відповідальності за нелегальне перебування в країні, не анулювало заборону повідомлень медичними структурами, передбачену Єдиним текстом по імміграції.
Задоволені в організації “Медики без кордонів”, яка боролася за скасування можливості заяви до поліції, запропонованої партією Північна ліга. «Тепер відсутня двозначність у трактуванні закону. Нелегальні мігранти можуть звертатися до лікарів без остраху. – Вважає відповідальний прес-центру Джанлуїджі Лопес – В інтересах суспільства уникнути медичної маргінації, та сприяти можливості доступу до лікування усього населення, як це передбачає Конституція.
Наступним кроком є – поширення інформації серед іммігрантів. Пропозиція партії Північна ліга прийнята не була, та її обговорення у парламенті перелякала багатьох нелегалів.
«Протягом перших місяців 2009 року, у лікарнях та амбулаторіях півночі Італії  спостерігалося значне зменшення кількості звернень нелегальних іммігрантів. – Розповідає Сальваторе Герачі, ех-президент Італійської організації медицини міграції. – Зараз ця тенденція майже зникла. Проте вважаю, що потрібно провести інформаційну кампанію. Усі мігранти повинні знати, що звертаючись у медичні структури не потрібно пред’являти дозвіл на проживання.

Ельвіо Паска, переклад Маріанни Сороневич

Електорат, не зволікайте! Перевірте списки виборців!

Дорожній пірат тяжко поранив українку