in

Змінилися правила отримання водійських прав для початківців

З 1 квітня для отримання водійських прав для початківців, так званого “patentino”, документу, необхідного для керування мотоциклом та мінікаром, слід здати практичний іспит на знання правил дорожнього руху.

Після успішної здачі теорії, нові водії отримують “foglio rosa”, документ, дійсний протягом шести місяців, який дозволяє водіння на дорогах з мало інтенсивним рухом. До завершення терміну дії документу слід скласти практичний іспит з водіння, поділений на дві фази. Перша частина проводитиметься в зоні, закритій від руху транспорту. На тестуванні водіям мопедів слід проїхати “вісімкою” поміж кеглями, через вузький коридор і правильно гальмувати. Для отримання права водіння міні карами слід вміти регулювати сидіння і дзеркала заднього бачення, правильно повертати, здійснювати задній хід, вміло гальмувати та паркувати. Другий етап практичного іспиту, проходитиме умовах дорожнього руху.

Новини не стосуються тих, кому виповнилося вісімнадцять до 30 вересня 2005 року. Вони можуть отримати тимчасові водійські права без іспиту, лише пройшовши курс в автошколі.

Ельвіо ПАСКА,
переклад Маріанни Сороневич


Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Італії приховуются понад 30% прибутків

Іммігрантів із країн ЄС запрошують до виборчих урн