in

Кабмін затвердив новий порядок видачі закордонних паспортів

alt    Як повідомилиу прес-службі уповноваженого Верховної Ради з прав людини, відповідно до порядку, закордонний паспорт видається територіальним органом або підрозділом Державної міграційної служби України (за кордоном – закордонною дипломатичною установою), – повдіомляють Коментарі.

Для оформлення закордонного паспорта громадянин подає: заяву-анкету; паспорт громадянина України, свідоцтво про народження (у разі оформлення паспорта для виїзду за кордон вперше); платіжний документ з відміткою банку про сплату державного мита або оригінал і копії документа про звільнення від сплати державного мита (консульського збору).

При цьому заяву-анкету заповнюють виключно працівники територіального органу чи підрозділу міграційної служби.

У безконтактний електронний носій, який імплантований в закордонний паспорт, вноситься інформація, яка міститься на сторінці даних паспорта; додаткова змінна інформація в тому числі і оцифровані відбитки пальців та оцифроване зображення особи і підпис.

Паспорт видається не пізніше ніж через 30 календарних днів з дня оформлення заяви-анкети, а якщо заява-анкета оформлена на термінове отримання паспорта, він видається не пізніше ніж через 10 робочих днів. У разі постійного виїзду за кордон або оформлення паспорта в закордонній дипломатичній установі – на строк до 3-х місяців; на строк до 3-х днів – у зв’язку з необхідністю термінового виїзду. Під час видачі закордонного паспорта проводиться перевірка персональних даних особи, на ім’я якого оформлений документ, шляхом зчитування інформації з безконтактного електронного носія.

При цьому в прес-службі омбудсмена підкреслили, що кожен громадянин України, який через свої релігійні переконання відмовився від внесення інформації в безконтактний електронний носій паспорта громадянина України та закордонного паспорту, має право отримати документ, інформація на безконтактний електронний носій якого не вноситься.

http://zaholovok.com.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія в Україні. Подорож до буйволячої ферми по моцареллу і фету

Як законодавчо врегулювати трудову міграцію?