in

Контрабанда тоннами

Викрито організацію, яка займалася нелегальним ввозом цигарок

Сієна. Організацію, яка займалася контрабандою цигарок викрито завдяки співпраці Податкової поліції Сієни із колегами з Аверси та Неаполя.

 

Операція завершилася конфіскацією 620 кілограмів тютюнових виробів, трьома арештами та двома постановами про невиїзд. Партія цигарок походила із Польщі, увозилися до Італії за фальшивою документацією у картонних коробках за допомогою міжнародних кур’єрів із центром у Монтеріжіоні (Сієна). Звідси контрабанду перевозили на квартиру у Сіналунга, яка служила за склад, а далі вона розходилася „чорним” ринком у Неаполі та усім півднем Італії. Карабінери виявили, що у картонних коробках замість взуття запаковано 100 кілограмів цигарок. Почали розплутувати
нитку контрабанди, і вона привела до ще півтонни тютюнових виробів, готових до продажу. Було ідентифіковано усіх учасників контрабандного бізнесу. Серед них – один раніше судимий неаполітанець, українець,який займався організацією справи у провінції Сієни. У ще одного українця знайдено вогнепальну зброю. Інших двох іноземців видворили з країни, через відсутність у них дозволів на проживання.

М.С,, за матеріалами італійської преси

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

У порту Італії вилучили сім тонн вибухівки

Пограбував ще й побив