in

Легалізації не буде?

   Партія Північна ліга та Народ свободи внесли пропозицію про призупинення легалізації. Сенат відхилив її на другий день.

Північна ліга та Народ свободи внесли на порядок денний пропозицію призупинити легалізацію іноземців Сьогодні вона була відхилена Сенатом. Відмова викликала гнів Північної ліги, що обіцяє нові парламентерські бої.

” Амністія, запропонована міністром Ріккарді (міністр міжнародної співпраці та інтеграції – прим. Ред), – сказав сенатор Північної ліги Сандро Mazzatorta – матиме “важкі наслідки для фінансування національної медичної служби. ЇЇ було профінансовано на 43 млн. євро в 2012 році, 130 млн. євро в 2013 році, та у наступні роки. Міністр охорони здоров’я і знає, що відбувається? І якими потенційно руйнівними можуть бути наслідки амністії?”

“Ми не можемо погодитися із виходом легалізації. – Протестував Mazzatorta – За оцінками, число нелегальних іммігрантів, зацікавлених в амністії, значно переважають цифри, вказаніі Ріккарді. Вони можуть сягнути 800 000 осіб».

Нагадуємо, що партія Північна ліга, що була у більшості уряду Берлусконі ввела так званий «Закон про безпеку», що ускладнила життя нелегалам та їх роботодавцям.

S.C.,

переклад Маріанни Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українка намагалася покінчити життя самогубством у Римі. Врятована карабінерами

Партії “Північна ліга” та “Народ свободи” борються проти виходу легалізації