in

Незалежна веб – сторінка українців в Італії

Запрошуємо відвідати сайт та поспілкуватися на форумі

Процес формування організованої української громади в Італії ще триває. Не в усіх містах, навіть якщо там живе багато українців, є осередки, де можна поспілкуватися рідною мовою, разом відзначити національні та релігійні свята. Поява веб-сторінки www.leleky.org, першочергово, була реакцією на фактичну відсутність активного загальноукраїнського інтернет-ресурсу на теренах Італії. На потребу єднального інформаційного органу, метою якого є висвітлення подій в українській громаді, її активізація, сприяння самоідентифікації та усвідомлення власної ваги, надання можливості знайомств та обміну інформацією для українців, які проживають у різних куточках країни, пошуку друзів та ділових партнерів. Це має стати ще одним місточком між материковими українцями та краянами в усьому світі.
Читаючи «Лелеки», ви дізнаєтеся про події, переглянете фото найважливіших моментів з життя української спільноти, та багато іншої корисної інформації. Окремий розділ відведено для пошуку українців, що зникли в Італії. На іншому – зібрано публікації італійської преси, що стосуються цікавих особистостей та культурно-соціальних подій нашої громади.

На сайті працює форум, який дає можливість користувачам демократично висловити свої думки, та обговорити гострі теми життя українців в Італії.

Редактор сайту – Маріанна Сороневич, веб-майстер – Михайло Думінський.
Запрошуємо охочих приєднатися до роботи над сайтом. Пропонуємо обмін лінками іншим інтернет-сторінкам, що висвітлюють схожу тематику, для створення єдиної мережі.

Адміністрація Лелек

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Запити на б’єднання сім’ї лише Інтернетом

Юлія Волошенко перемогла у десятому відбірковому конкурсі Miss Mediterraneo