in

Стало відомо як діяти після подачі на легалізацію в Італії

Циркуляр МВС Італії від 24 липня пояснює дії роботодавця і працівника після подачі заяви на узаконення робочих стосунків.

Новий циркуляр Департаменту громадянських свобод та імміграції Міністерства внутрішніх справ від 24.07.2020 р надає подальші та роз’яснення стосовно легалізації 2020 року.

Знати їх повинні усі, хто сподівається отримати дозвіл на проживання в Італії завдяки цьому винятковому урядовому заходу.

Оригінал документа знайдете тут

Якщо ви недостатньо володієте італійською мовою щоб прочитати цей юридичний текст,ознайомтеся із його перекладом українською у публікаціях на цій FB-сторінці 👍🏼👍👍🏿 https://www.facebook.com/m.soronevych/ 👍🏼👍👍🏿 Ставте лайк та слідкуйте за публікаціями.

 Якщо ви маєте потребу у пораді із приводу легалізації, отримайте юридичну консультацію в україномовних юристів.

Українські експерти імміграційного права Італії розглянуть ваш запит та, у разі потреби, допоможуть із подачею заяви на легалізацію.

Консультація проходитиме у відео режимі, у зручній для вам програмі (FB Messenger, Telegram, WhatsApp, Wiber). Ви зможете поставити запитання та отримати компетентні відповіді, конкретно у вашому випадку.

Прошу написати у приватні повідомлення, вказати місто вашого проживання та контактний номер телефону, а також коротко викласти суть проблеми.

Пишіть на електронну адресу: uvi.fb.ita@gmail.com

Вартість консультації 50€

Щоб вчасно дізнаватися новини про легалізацію, лайкніть цю сторінку 👍 https://www.facebook.com/m.soronevych/ та слідкуйте за публікаціями.

Questa immagine ha l'attributo alt vuoto; il nome del file è soronevych.-1024x315.png
Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія обмежила перевезення ручної поклажі у літаках

Як пересвідчитися ваша заява на легалізацію справді подана?