in

Сім’ї українців в Італії зможуть отримати фінансову підтримку від держави

Італійський уряд передбачив у наступному році соціальну домопогу для сімей, без дискримінації за національною ознакою.

Сімейна карта (Carta famiglia) запроваджується Законом стабільності в 2016 році, що кілька днів був затверджено Сенатом, дозволить платити менше за товари та послуги приватних та громадських організацій, які приєднаються до ініціативи, серед них, продуктами на газ та електроенергія, без різниці за національною ознакою.

Важливими умовами є:
•    наявність у сім’ї принаймні трьох неповнолітніх дітей на утриманні,
•     легальне проживання  на італійській території Італії,
•     Прибуток, що не перевищувати встановлений ліміт, розрахований на основі показника еквівалентної економічної ситуації (ISEE).

Сімейна карта, видаватимемся муніципалітетами, після подачі заяви зацікавленою стороною і діятиме два роки.

Карта також дозволить вам створення груп споживачів, для купівлі за оптовими, а отже нижчими. Вона надаватиме доступ до “сімейних квитків і абонементів для сімей», передбачених для транспорту, культурних, спортивних, рекреаційних, туристських та інших заходів.

Щоб дізнатися деталі Закону про стабільність, зокрема критерії і процедуру видачі сімейної картки (наприклад, лімітиISEE) доведеться зачекати спеціальних указу міністерств праці, економіки та економічного розвитку.

 Щоб зрозуміти, наскільки реальними будуть знижки та пільги для малоімущих, потрібно зачекати переліку організацій та компаній, які приєднаються до цієї ініціативи.

Стаття італійською ТУТ

____________________________________

Більше новин:

 

Як легалізуватися в Італії?

Стосується кожного! Закони, які вступили в силу в Україні: повний список