in

Україна видаватиме візи за відбитками пальців, як і Європа

Київ працює над впровадженням оформлення віз іноземцям з взяттям біометричної інформації

Про це заявив прес-секретар МЗС України Василь Кирилич, коментуючи впровадження європейською стороною оформлення шенгенських віз з біометричними ідентифікаторами.

“В Україні проводяться роботи, вживаються заходи для можливого впровадження на певному етапі так званих біометричних даних”, – сказав Кирилич.

Дипломат підкреслив, що взяття біометричних даних при оформленні віз викликано необхідністю забезпечення відповідного рівня ідентифікації візових аплікантів з метою припинення використання підроблених паспортних документів.

Також він поінформував, що на сьогодні оформлення віз громадянам України з фіксацією біометричних даних здійснюється посольствами США і Великобританії, тому це не є новиною для українських громадян.

Нагадаємо, Європарламент 25 березня затвердив нові біометричні параметри, що будуть використовуватися у візах, які видаються країнами ЄС.

Серед іншого для видачі віз необхідно буде надати цифрове фото і відбитки десяти пальців. Використання нових біометричних даних у візах дозволить “з абсолютною точністю” перевіряти особистість громадян, що одержують візи.

tsn.ua

Українці на Апеннінах готуються до І Конкурсу української книги в Італії

Нелегалам значно ускладнили життя