in

Україна – лідер грошових переказів від мігрантів в ЄС

Мігранти, які проживають у Європі, за 2014 рік надіслали додому 109,4 млрд доларів США у вигляді грошових переказів.

   
Про це йдеться у доповіді Міжнародного фонду сільськогосподарського розвитку (IFAD), повідомляє pravda.com.ua

“Лідеркою з отримання грошових переказів є Україна –  $7587 мільйонів. На другому місці – Польща, до якої переказали  $7466 мільйонів. На третьому – Нігерія із $7412 мільйонами”, – йдеться у повідомленні.

Доповідь IFAD грунтується на даних Світового банку.

Найбільше у Європі мігранти надсилають грошей із Росії ($20,6 млрд), Великобританії ($17,1 млрд), Німеччини ($14 млрд), Франції ($10,5 млрд), Італії ($10,4 млрд) та Іспанії ($9,6 млрд).

Разом ці країни дають 75% від загальної суми грошових переказів, відправлених із Європи. Третину від загальної суми – $36,5 млрд – отримують країни Східної Європи, у тому числі Україна й Польща, а також країни Балтії та Балкан.

За даними українського Нацбанку, країнами Європи, із яких грошові надходження до України 2014 року були найбільшими, є Росія, Німеччина та Греція.

 

————————————-

Вам потрібна віза для в’їзду в Італію чи дозвіл на проживання в Італії? Не знаєте звідки почати і що для цього потрібно? Скористайтеся нашим безплатним сервісом он-лайн Migreat: еміграція в Італію або поставте запитання нашим фахівцям з еміграційних справ.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

«Єдині» і неповторні уже 15 років

Італія підтримала ініціативу створити трибунал щодо MH17