in

Усі пермессо он-лайн

Квестура Риму опублікувала повний список усіх дозволів на проживання, готових для видачі. Повідомлення розсилатимуться також електронною поштою

Приблизно 13 тисяч готових дозволів на проживання чекають на вручення власникам, серед яких українські трудові іммігранти. Часто зацікавлені особи, – а їх багато, – не є поінформованими про готовність документів. Вони не встигають особисто звертатися до комісаріатів через великі черги до віконечок.

З листопада у столиці Італії достатньо під’єднатися до Інтернету, щоб бути поінформованими, чи ваші документи уже готові. На веб-сторінці квестури за адресою http://questure.poliziadistato.it/Roma, публікується та регулярно оновлюється список готових пермессо.

З метою захисту особистих даних на сайті не висвітлюються імена іноземців, а лише дати народження, національність та код квитанції про здачу документів. Дозволи на проживання згруповані за комісаріатами, а це значно спрощує їх пошук.

Квестура нагадує, що “крім прийому в уже існуючих відділеннях комісаріатів та відділі імміграції, віддавна працює електронний комунікаційний канал для громадян”.

Охочі дізнатися новини про розгляд своїх справ, можуть надіслати електронного листа на адресу immigrazione.rm@poliziadistato.it.

Ельвіо Паска

переклад Маріанна Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Перший крок до захисту прав українських іммігрантів в Італії – знання законів

Запроваджується реєстр посередників між культурами