in

Штраф – €1000. Італія посилює покарання за прогулянки без маски

В Італії каратимуть за перебування без маски на вулиці.

Водночас, штраф не передбачається, наприклад, за прогулянку у сільській місцевості зі своїм чоловіком/дружиною або сусідом по будинку без маски

Згідно з новим указом, носіння маски в Італії стане обов’язковим щоразу при виході з будинку, в будь-який час дня і у всіх частинах країни.

Про це повідомляє The Local.

Уряд також підвищив штрафи за відмову носити маску до 400−1000 євро, при цьому були розгорнуті поліцейські патрулі для перевірки дотримання правил на вулицях.

Компанії, які не дотримуються правила у своїх приміщеннях, можуть бути оштрафовані на суму до 1000 євро і ризикують бути закритими на термін до 30 днів.

У новій постанові, схваленій італійським парламентом в середу вранці і яка набуде чинності з четверга, вказується, що люди повинні завжди носити маску, використовуючи її «навіть на відкритому повітрі, коли знаходяться поруч з іншими людьми, які не належать до тієї ж сім’ї».

Таким чином, штраф не передбачається, наприклад, за прогулянку по сільській місцевості зі своїм чоловіком або сусідом по будинку без маски.

Діти до шести років і люди з особливими обмеженими можливостями звільнені від носіння маски, як і всі, хто тренується наодинці на відкритому повітрі.

Дозволено знімати маску при вживанні їжі в ресторанах і кафе, які повинні тримати клієнтів на відстані не менше метра.

Нове правило посилює попередню вимогу носити маски в громадських місцях усередині приміщень і на відкритому повітрі з 18:00 до 6:00. І дотепер максимальна сума штрафу становила 400 євро.

Станом на 7 жовтня в Італії зафіксовано 330 тисяч випадків Covid-19.

Як вже відомо, в Італії продовжили надзвичайний стан через спалах коронавірусу. Карантин буде діяти до 31 січня 2021 року.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Вибух газу в Мілані,у якому постраждав молодий українець, було підстроєно

Італія випустила перший сучасний словник української мови