in

Із 1 березня 2022 ЄС встановила нові правила подорожей по безвізу

Від 1 березня 2022 року ЄС встановила нові правила подорожей по безвізу. Вони будуть дозволені людям, які отримали повний курс щеплень.

В Європейському Союзі ухвалили нові правила для туристів під час пандемії COVID-19. Від 1 березня 2022 року туристичні поїздки будуть дозволені людям, які отримали повний курс щеплень схваленою в ЄС або ВООЗ вакциною, після ревакцинації або одужання. Тобто, із чинними COVID-сертифікатами.

Про це повідомляється на сайті Ради ЄС у вівторок, 22 лютого.

“Рада ЄС 22 лютого ухвалила оновлені рекомендації щодо тимчасових обмежень на несуттєві подорожі до ЄС. Ці додатки представлені у відповідь на розвиток пандемії, збільшення обсягів охоплення вакцинацією та бустерними дозами вакцини, а також у зв’язку із збільшенням кількості країн, які видають сертифікати, еквівалентні до цифрових COVID-сертифікатів ЄС”, – йдеться в заяві.

Згідно з новою затвердженою рекомендацією, карантинні обмеження мають застосовуватися з урахуванням ситуації з COVID в кожній з третіх країн та зважаючи на особистий статус кожної людини. Це означає, що статус вакцинації або одужання мандрівника від COVID-19, підтверджений чинним цифровим сертифікатом ЄС щодо COVID, має бути рекомендацією для країн-членів ЄС дозволити подорожі для тих людей.

Водночас для певних категорій до таких мандрівників може висуватися вимога пройти додаткове ПЛР-тестування перед поїздкою. Нова рекомендація почне діяти від 1 березня 2022 року.

Термін чинності цифрових COVID-сертифікатів – від 14 днів після щеплення і до 270 днів після основного курсу вакцинації або до моменту отримання бустерного щеплення.

Для людей, які одужали від COVID-19, «несуттєві» подорожі будуть дозволені впродовж 180 днів після одужання.

Дітям віком від 6 до 18 років, які відповідають умовам, встановленим для дорослих, мають бути дозволені подорожі. Усім іншим дітям цього віку слід дозволити подорожувати з негативним ПЛР-тестом, зробленим не раніше ніж за 72 години до відправлення. Країни-члени можуть вимагати додаткового тестування після прибуття, а також карантину або ізоляції.

До дітей віком до 6 років не повинні застосовуватися жодні тести або додаткові вимоги.

Обговорити цю, та інші новини важливі українцям в Італії, можна приєднавшись до групи у Facebook Українці в Італії Разом!

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Україні починається призов резервістів

Допомога на дітей в Італії: як отримати субсидію у 2022 році