in

Італія запрошує сезонних працівників

Сьогодні, 20 квітня, можна надсилати запити для приїздув Італію на сезонну роботу. Це слід робити через веб-сайт Міністерства внутрішніх справ.

20 квітня 2012 року сайт міністерства внутрішніх справ починає прийом запитів роботодавців, які бажають запросити іноземних працівників для роботи у сільському господарстві, туризмі, тощо. Приїхати в Італію для сезонних робіт зможуть 35 000 громадян країн, що не входять у ЄС.

Урядовий декрет було опубліковано 19 квітня, це означає, 20-го з 8.00 години роботодавці (самостійно, або з посередництва профільних асоціацій), можуть подавати свої заявки.

Запит надсилається через сайт nullaostalavoro.interno.it,  Роботодавці спочатку повинні інсталювати відповідну програму, заповнити бланк у розділі “Richiesta di nulla osta al lavoro subordinato stagionale”, а далі надіслати його у зручний момент.

Указ передбачає приїзд в Італію робітників з наступних країн: Албанія, Алжир, Бангладеш, Боснія та Герцеговина, Хорватія, Єгипт, Республіка Філіппіни, Гамбія, Гана, Індія, Косово, колишня Югославія, Республіка Македонія, Марокко , Молдавія, Чорногорія, Нігер, Нігерія, Пакистан, Сенегал, Сербія, Шрі-Ланка, Україна, Туніс.

Спрощення процедури передбачено для іноземців, незалежно від країни їх походження, які володіли дозволом на проживання для сезонної роботи в минулому.

Термін завершення прийому заявок не встановлено. Їх прийматимуть до вичерпання квоти. Слід що зауважити що у минулі роки вони повністю покривали кількість надісланих запитів.

Ельвіо ПАСАКА,

переклад Маріанни Сороневич

Читайте новину італійською

Українців усього світу єднає вишиванка (ВІДЕО)

Володимир Казаневський брав участь у чемпіонату світу з приготування соусу песто