in

Подати заяву на італійське громадянство не виходячи з дому можна з 18 травня

   Подати заяву про отримання італійського громадянства можна буде не виходячи з дому починаючи із 18-го травня. Дата запуску нової системи буде однакова по усій Італії

З травня реєструватися на подачу документів для отримання італійського громадянства можна буде онлайн. Так, з травня нинішнього року в Італії впроваджується нова процедура отримання італійського громадянства. Згідно з нею, іноземці можуть назавжди забути про черги.

Раніше повідомлялося про можливість завчасного впровадження системи у деяких регіонах Італії (Alessandria, Aquila, Cuneo, Firenze, Mantova, Modena e Novara). Незважаючи це, вона почне діяти одночасно по усій країні з 18 травня.

Наразі, щоб подати заяву про отримання італійського громадянства, необхідно особисто завітати до відповідної інстанції, або ж надіслати її рекомендованим листом. Та з 18 травня для цього не доведеться йти навіть на відділення поштового зв’язку. Достатньо буде відвідати сайт Міністерства внутрішніх справ Італії. А там все зрозуміло і легко.

Для початку: реєструєтеся на сайті. Коли матимете доступ до бланку заяви про отримання італійського громадянства – заповнюєте його у режимі онлайн. Окрім заяви додаєте копію документа, який засвідчує особу, свідоцтво про народження і довідку про відсутність судимості (видані відповідними органами країни походження). А також довідку про сплату 200 євро. Усі ці документи скануєте й відправляєте електронною поштою.

Опісля подання заяви про отримання італійського громадянства з’являється можливість стежити за її розглядом у системі он-лайн.

З 18 травня до 18 червня нинішнього року в Італії діятимуть обидві процедури прийому документів. Опісля це можна буде робити лише в режимі онлайн.

Маріанна Сороневич

Стаття італійською ТУТ

 

Вам потрібна віза для в’їзду в Італію чи дозвіл на проживання в Італії? Не знаєте звідки почати і що для цього потрібно? Скористайтеся нашим безплатним сервісом он-лайн Migreat: імміграція в Італію або поставте запитання нашим фахівцям з імміграційних справ.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Допоможіть знайти Руслана Жулавніка

Дипломи про освіту, які звільняють від іспиту на інтеграцію