in

Скасовано 2%-ний податок на грошові перекази

Указ про податкове спрощення скасував збір з грошових переказів нелегальних іммігрантів. Обов’язок пред’являти дозвіл на проживання залишається в силі.

2 березня 2012 набув чинності указ про податкове спрощення, який скасував податок на грошові перекази іммірґантів що перебувають в Італії нелегально.
Податок, ініційований партією Північна ліга кілька місяців тому, передбачав сплату гербового збору в розмірі 2% із суми міжнародного переказу. Податок не розповсюджувався на громадян ЄС та не ЄС, котрі проживають в Італії легально.

Уряд Монті ліквідував цей закон, мотивуючи свій вибір міжнародними зобов’язаннями знизити вартість грошових переказів. Адже кошти, що імміґранти переказують додому (байдуже, легально вони проживають в Італії чи ні), – то потужний чинник розвитку країн, звідки вони прибули; вони підтримують їхні родини й просувають малий бізнес.

Усі інші вимоги щодо переказу коштів лишаються без змін. До них також належать і такі, що передбачає пакет безпеки 2009 р., аби спинити обіг коштів, зароблених нелегальним шляхом. Усі, хто бажає переказати кошти за кордон, має пред’явити довідку про дозвіл на проживання, інакше про нього дізнається поліція.

Ельвіо Паска,
переклад Маріанни Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Вірш А. Головка

Богдан Брославський: «Моє найбільше бажання – правити службу в наповненій церкві…»