in

Обміняти українські посвідчення водія на італійське можна з 29 травня 2016 р.

Роз’яснення консульського підрозділу Посольства Уукраїни в Італії

 

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ!

ШАНОВНІ УКРАЇНЦІ ІТАЛІЇ!

Нагадуємо вам, що Уряд нашої держави у березні 2016 року затвердив Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Італійської Республіки про взаємне визнання та обмін посвідчень водія.

Таким чином, Українською Стороною виконано необхідні внутрішньодержавні процедури з набрання чинності угоди, підписаної у Римі 19 листопада минулого року.

Угода наберає чинності з 29 травня 2016 року.

Читайте також: Обмін посвідчення водія в Італії. Хто ним зможе скористатися?

Положення Угоди врегульовують між Договірними Сторонами питання взаємного визнання та обміну посвідчень водія громадян України та Італії, які вибрали своїм місцем проживання територію держави іншої Сторони, без складання ними іспитів при обміні посвідчень водія іншої держави.

Відповідно до положень Угоди власник українського посвідчення водія може здійснити його обмін без складання теоретичних та практичних іспитів, якщо його місце проживання зареєстроване в Італії менше чотирьох років на момент подання заявки про обмін.

Для обміну посвідчення громадяни України повинні звертатися до представництв Інспекції Цивільного автомобільного руху та Транспортного забезпечення Італії (Motorizzazione Civile) за місцем проживаня.

Читайте також: Як здійснити тимчасове ввезення авто, із мінімальними витратами?

Ще раз привертаємо Вашу увагу також до того факту, що навіть після вступу в дію Угоди про взаємне визнання та обмін посвідчень водія, залишається в силі правило, коли громадянин України може їздити в Італії з українськими посвідченням водія протягом одного року з дати реєстрації місця проживання на території Італійської Республіки. Після цього громадяни України зобов’язані обміняти українське посвідчення на італійське.

_______________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українці у Мілані організовують флеш-моб ”Обійми у вишиванках” Приєднуйтеся!

7 правил поведінки, притаманних лише італійцям