in

Італійська соціальна допомога цьому році складає 5 425 євро

Сума соціальної допомоги, яку держава надає малозабезпеченим та особам похилого віку в цьому році зросла до 5 425-ти євро.

Її надають італійцям та громадянам країн ЄС, яким виповнилося шістдесят п’ять років, що живуть в Італії принаймні десять років і мають прибуток менший соціального мінімуму. Громадяни країн що не входять до Євроспілки можуть отримати соціальну допомогу лише за наявності карти на проживання. Таких, що відповідають цим вимогам є відносно небагато.

Розмір соціальної допомоги є параметром який за законом використовується для оцінки економічних можливостей іммігрантів, а отже права жити в Італії, або здійснити об’єднання сім’ї. Наприклад, щоб продовжити дозвіл на роботу, слід володіти річним доходом не меншим за суму соціального мінімуму. Для возз’єднання сім’ї, прибуток повинен бути принаймні на половину більший на кожного родича, який бажає приїхати в країну. Навіть румуни та інші громадяни ЄС, за відсутності постійної роботи, повинні володіти достатнім прибутком, якщо вони хочуть залишитися в Італії більше трьох місяців.

Ельвіо ПАСКА,

переклад Маріанни Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

11 лютого закінчується запис до дитячих садків і первинної школи

Повернення в Україну у рамках проекту “Між містами Європи” у Реджо Емілії