in

Декрет флуссі. Заяви на сезонних працівників можна подавати із 8 травня

   Сьогодні, 7 травня, в Офіційній газеті опубліковано декрет флуссі, який дозволяє приїзд в Італію 13 тисячам сезонних працівників. Вони зможуть офіційно працювати в готельному та сільсько-господарському секторі господарства.

Це означає, що із 8.00 години  8 травня до 24.00 31 грудня 2015 року, роботодавці можуть подавати заяви про найом громадян країн, що не входять в ЄС.

Заяву слід відіслати онлайн, через веб-сайт Міністерства внутрішніх справ (ТУТ).  Хоча для цього слід зачекати, п’ятниця, заповнити і зберегли заяву можна завчасно. Пропонуємо керівництво, підготовлене Stranieriinitalia.it. Процедура досить проста, але ви можете скористатися допомогою профспілок та профільних асоціацій.

Незважаючи на численні прохання від власників сільськогосподарських господарств, декрет флуссі для сезонників цьому році вийшов набагато пізніше ніж у минулі роки. Ймовірно, ця затримка пов’язана із політичною ситуацією, пов’язаною із висадкою великої кількості іммігрантів на береги Лампедузи та значної кількості безробітних, які вже перебувають в Італії.

Все ж, краще пізно, ніж ніколи.

Надмірно поспішати із відсилкою заяви необхідності нема. На відміну від декретів флуссі для постійної роботи, кількість місць для сезонників завжди була меншою від числа бажаючих працювати. 13000 квот, виділених урядом, повинно бути достатньо для покриття попиту ринку праці. У зворотньому випадку, уряд може збільшити їх кількість.

Статтю італійською читайте ТУТ

Переклад Маріанни Сороневич

___________________________________________

Вам потрібна студентська віза для навчання в Італії? Не знаєте, які документи для цього потрібні? Скористайтеся безплатним сервісом Migreat: студентська віза та отримайте ваш пересоналізований список документів та дій, необхідних для її відкриття.

 

Італія виплачуватиме допомогу на дитину також й іноземцям

Юна україночка перемогла в престижному пісенному конкурсі Sanremo Junior