in

AS «PrivatBank» запрошує клієнтів в самому центрі Риму

Докладніше про послуги для клієнтів розповідає керівник AS “PrivatBank” – Filiale in Italia Ілона Кубиле

 

Знайти римську філію AS «PrivatBank» не важко знайти – нове відділення латвійської «дочки» українського ПриватБанку розташований в історичному центрі Риму поряд з Ватиканом – за адресою Via Vespasiano 46a / b. Вперше в історії Італії, тут було відкрито філію української банківської групи орієнтовану, в першу чергу, на обслуговування громадян України, Росії та Латвії, які працюють або відпочивають в Італії

Які послуги клієнти зможуть отримати в Римі?
– У затишному офісі банку клієнти зможуть відкрити розрахунковий рахунок, відправити або отримати міжнародні грошові перекази PrivatMoney. Ця система дозволяє в лічені хвилини здійснити переказ коштів в Україну, Росію, Латвію та інші країни. При цьому тарифи за переказ через систему PrivatMoney вигідно відрізняються від інших міжнародних систем переказів і, за визнанням керівництва банку, носять “соціальний” характер.
В Італії, як і в інших країнах де розгорнув діяльність, AS “PrivatBank” буде запропоновано надійні та прибуткові вклади, що отримали високе визнання клієнтів в Латвії та Португалії, а також інші найсучасніші банківські послуги.

– Ви згадали депозити, ставки яких зазвичай високі у ПриватБанку. Які депозити банк пропонує своїм італійським клієнтам?
– Пропонується три види депозитів: “Строковий депозит”, який дасть клієнтам можливість отримати фіксований відсоток по закінченні терміну вкладу. Депозит “Плюс”, який дозволить клієнтам отримувати відсотковий прибуток щомісячно, а так само “Накопичувальний депозит”, який дозволить не лише отримувати відсотковий прибуток, але й знімати частину вкладу до мінімальної суми вкладу.

– Чи будуть кредити доступні клієнтам?
– Зважаючи на те, що в даний час кредитний ризик високий, філія розвиває банківські послуги, що приносять комісійний прибуток. Це розрахункові рахунки, платежі і грошові перекази. Надалі, як тільки кредитні ризики стануть прийнятними, ми плануємо розвивати послуги кредитування приватних і юридичних осіб.

– Кого Ви бачите клієнтами італійської філії AS “PrivatBank”?
– У італійськоій філії ми будемо раді клієнтам будь-якої національності, найважливіше для нас – якісно їх обслужити. Холдинг ПриватБанк – міжнародний холдинг, до кінця року планує відкрити філій в Німеччині та Іспанії, де вже працюють наші представництва.

– Дякую за інтерв’ю і удачі в Італії!
– Дякую Вам

 

Інформація про холдинг:


– Мережа банківського обслуговування ПриватБанку в Україні нараховує 3154 філій і відділень, 7500 банкоматів і 56 714 терміналів (торгові точки, пункти видачі готівки, BASS-термінали), що обслуговує 12 млн. клієнтів; в Росії – 176 філій та відділень, в Грузії – 59 відділень, у Латвії – 22 філії і відділення.
– У 2010 році ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” збільшить Статутний капітал на 1 мільярд 49336000 584 гривень (98.2 млн. EUR) до суми 8 мільярдів 860 202 000 гривень (829.3 млн. EUR).
Таке рішення було прийнято на загальних зборах акціонерів Банку, яке відбулося 20 березня 2010 року в Дніпропетровську.
AS “PrivatBank” в 2010 році також збільшить статутний капітал на 30 млн EUR до суми 58,8 млн EUR Таке рішення прийнято на зборах акціонерів 12 березня 2010 року в Ризі.
– У холдингу ПриватБанку працює понад 35000 співробітників.
– ПриватБанк єдиний з українських банків має закордонну філію на Кіпрі, також банк активно розвиває систему сучасних фінансових послуг у Росії, Латвії, Португалії, Грузії через свої дочірні банки “Москомприватбанк”, AS “PrivatBank”, TAOПріватБанк. Представництва банку працюють у Казахстані та Китаї.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійці та німці пропонують свою допомогу щодо переробки розсолів у Калуші

«Чому «Лебеді материнства» не повертаються в Україну?»