in

Краса. Avon запрошує до співпраці

   Лідер у прямому продажі косметичних продуктів починає кампанію по набору Представниць. Працюючи з Avon ви матимете гнучкий робочий графік, можливість професійного росту та прибутку. Щоб стати представником фірми, клацніть тут
 
 

 
Мами, працівниці, та, передусім – жінки: для кожної із нас важливо піклуватися про свою красу, використовуючи косметику. Креми, бальзами, парфуми та інші продукти, дорогі кращій половині людства. Це добре знає Avon, світовий лідер в Італії та світі у галузі прямого продажу косметики. Кампанія оголошує набір Представниць серед жінок-іноземок в Італії. Це – чудова нагода для тих, хто має мало вільного часу.
 
«Хочеш набути нових навиків? Хочеш мати додатковий прибуток? Шукаєш фантастичну косметику? Питає в усіх жінок Avon, та розпочинає кампанію також на www.gazetaukrainska.com та тут
 
Для того щоб зареєструватися та стати presentatrice достатньо одного кліка.
Ми можете працювати з дому, у повній незалежності, без початкових інвестицій із максимальною гнучкістю робочого часу.
 
Ставши консультантом у сфері краси ви увійдете у нетворк світового лідера прямої продажі косметики та зможете займатися справою, яка приносить задоволення.
 
Ставши Представницею, зможеш давати поради твоїм друзям щодо останніх тенденцій та косметичних новинок, а також скористатися промоціями для особистого вжитку.
 
Чому б не спробувати?
 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Lunedi’ 26 novembre il drappo con la foto e la scritta ‘Julija Tymoshenko libera’” sarà in Piazza del Campidoglio

Біля вілли Соломії Крушельницької збиралося багато людей, які хотіли почути її голос – граф Чезаріні